Wysyłka

  1. Tutaj znajduje się szablon zlecenia w formacie pdf. Można go pobrać i wydrukować lub przepisać jego zawartość ręcznie i koniecznie włożyć do paczki razem z wysyłanymi częściami. Prosiłbym o konkretne wypisanie zleconych robót. Jeżeli cylinder ma być przetulejowany, tj. wstawiona nowa tuleja, należy konkretnie napisać: „proszę o tulejowanie cylindra”.
  2. Najoptymistyczniejszą metodą wysyłki części jest wysyłka kurierem za pośrednictwem serwisu sendit.pl. Jest to tańsze od poczty a kurier odbiera paczkę osobiście z adresu nadania. Części należy dobrze zabezpieczyć „wypełniaczami” np. starymi gazetami. Przy pakowaniu trzeba wziąć poprawkę na możliwe „perturbacje” paczki w podróży. Karton powinien być sporo większy niż element, który wysyłamy. Minimum po 10 cm wypełnionej gazetami przestrzeni do każdej strony cylindra.
  3. Za uszkodzenia, które wynikły ze złego zabezpieczenia części na czas transportu zakład NIE BIERZE odpowiedzialności. Pakowanie cylindra w opakowanie, które ledwo go mieści bardzo często kończy się jego uszkodzeniem. Najbardziej narażone są żebra cylindrów chłodzonych powietrzem, wystająca część tulei cylindrowej oraz długie i cienkie elementy które wystają poza obrys. Paczka praktycznie nigdy nie jest uszkodzona z zewnątrz, więc nie ma możliwości oceny stanu zawartości. Do złamania elementu wystarczy mocniejsze uderzenie. Generalnie wybór sposobu nadania należy do Ciebie. Kartony w różnych rozmiarach oferuje Poczta Polska.
  4. W przypadku większej ilości części, powinny być one dobrze oddzielone od siebie.
  5. Małe części najlepiej wkładać do woreczków strunowych.
  6. W przypadku wysyłki części zawierających płyny należy je koniecznie wylać przed wysyłką.
  7. Po wykonaniu zleconych zadań paczka zostaje odesłana w tym samym opakowaniu, w którym przyszła i zgodnie z wyborem na formularzu zlecenia (tj. kurier lub Poczta Polska). W zależności od wagi paczki cena waha się w granicach 18 – 35 zł dla wysyłek Pocztą, 17 – 25 zł dla wysyłek kurierskich.

Adres do wysyłek:
Intr-mot Roman Pluskota
Dzięcielin 109
64-400 Międzychód

Pytania? e-mail: info@intr-mot.pl lub tel: +48 731 790 773